כניסת משתמש
  |   
5909*
ייעוץ ורישום:
  
מדור רישום5909*

נשיא, פרופ' אביעד הכהן


המרכז האקדמי  "שערי מדע ומשפט" מקדם כל אחת ואחד מכם בברכה, ומזמין אתכם להצטרף לאלפי תלמידיו ובוגריו שרכשו חוכמה בינה ודעת בין כותליו, ומצויים כיום בכל ענפי המשק הישראלי: במערכות המשפט והכלכלה, העסקים והאקדמיה.

לצד הרמה האקדמית הגבוהה, והשאיפה למצוינות בכל תחומי הלימוד, חרט המרכז על דגלו את המעורבות החברתית והעמקת השילוב שבין ערכיה היהודיים והדמוקרטיים של מדינת ישראל.
 

עולם לימודי משפט, החשבונאות, המנהל הציבורי ומערכות הממשל השונות הוא "עולם מלא". שיטות משטר, בחירות, דיני חוזים ונזיקין, תקצוב המגזר השלישי, מימון וניתוח דו"חות פיננסיים, מיקרו-כלכלה ומאקרו-כלכלה, משפט חוקתי ודיני מסים, משפט פלילי ודיני קניין, משפט בינלאומי ודיני הורים וילדים. ממהלכים מדיניים ופוליטיים רבי עצמה ועד עסקת מכר בסכום פעוט. המשפט משפיע כל אורחות חיינו ומושפע מהן.  

 

אנו מאמינים שתוכנית הלימודים המגוונת של המרכז, המשלבת את העיון התיאורטי עם התנסות פרקטית עשירה, תעמיד את בוגריה בשורה הראשונה של עורכי הדין, רואי החשבון, ואנשי הממשל והמנהל הציבורי בישראל, הן בהתמחות בתחומים ייחודיים ומתפתחים במשק הישראלי והגלובאלי ובמערכות הממשל לגווניהן, הן בהתמודדות עם סוגיות מורכבות, משפטיות וערכיות, בחיי המעשה.